Haberler

Toyota C-HR Kasım’da Satışta

Vedat Özgürel
Adapazarı fabrikasında üretilmiş olan ilk C-HR’ları sizlerle ilk paylaşan sitelerden hatta referans olarak başka sitelerde de görmüştük.

Bugün saat 13.00’te facebook üzerinde Toyota Türkiye’nin canlı yayınıyla tüketiciye sanal görücüye çıkmış olan C-HR ülkemizde Kasım ayında bayiilerde görülmeye başlayacak.

Görünüş olarak yerden yüksek coupe formlu bir araç olan C-HR Coupe – High Rider isminin kısaltılmış hali olarak Coupe formlu, ağırlığı plartformu neticesinde yere yakın ama oturma pozisyonu olarak yüksekte olan bir crossover olarak üretildi.

1,2 Turbo, 1,8 Hibrid ve 2,0 motorlu versiyonları olup üretimi Adapazarı’ndaki Toyota fabrikasından tüm Dünya’ya yayılacaktır.

Yorumlarınız için buraya tıklayıp yorumda bulunabilirsiniz

Editör Hakkında

Vedat Özgürel

Vedat Özgürel

1985'in Martında doğdum, Üniversite'yi Balıkesir'de Makine Mühendisliği olarak okudum, forumlara üniversiteden önce bulaştım, Bauforumu, Baulive, Pcworld dergisi forumu, Mitsubishi Club Turkey'de forum yöneticiliği yaptım. Şimdi burada forum yöneticiliği, ve yazarlık yapmaktayım. Resturant otomasyonları sektöründe test mühendisi olarak çalışmaktayım.