Haberler

2017 Honda Neuv Modeli Tanıtıldı

Resim

Teknoloji dünyasının büyük bir merakla beklediği ve yeni gelişmelerin gün yüzüne çıkması için son derece büyük bir önem taşıyan Las Vegas CES Fuarı önümüzdeki Ocak ayında kapılarını ziyaretçilerine açacak.

Honda tarafından da katılım gerçekleştirilen fuar kapsamında markanın yeni modelini tanımı gerçekleştirilecek. Şuan için konsept olarak tanıtılacak olan araç 2017 Honda Neuv model adıyla gün yüzüne çıkacak. Standart otomobillerden farklı olarak aracın yapay zeka ve otonom sürüş teknolojileriyle donatılmısa dikkatlerden kaçmıyor.

Geleceğe ışık tutan 2017 Honda Neuv modelinin ayrıca mobilite konusunda büyük bir pratiklik sunması bekleniyor. Henüz tasarımı haricinde her hangi bir teknik detayı açıklanmayan aracın elektrikli olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Tasarım konusunda ise aracın henüz konsept bir model olduğu unutulmamalıdır.

Ne zaman üretileceği henüz belli olmayıp üretim versiyonunun çok daha farklı bir görünüme de sahip olabileceğinin altını çizmek gerekiyor. Genel olarak tasarımına ve teknolojisine bakıldığında düşük hızlarda şehiriçi ulaşımlar için üretileceği tahmin ediliyor.

https://www.habersefi.com/haber/2017-ho … -8856.html

Editör Hakkında

Ersin Şahin

1983 doğumluyum. Özel bir finans sektöründe çalışmaktayım. Otomobil tutkum 2010 model cz3 aldığımda Japon otomobilleriyle tanışmamdan sonra başladı. "Motorhead till death, Thrash till death"