Haberler

Mitsubishi Motors Türkiye, Yaban Hayatı ‘Kaybolmadan Keşfet’meye Hazırlanıyor!

İlke BAYDUR
Ekleyen İlke BAYDUR

Mitsubishi Motors Türkiye, Doğa ve Yaban Hayatı Fotoğrafçısı Ali Şenel ile birlikte Türkiye coğrafyasının en zorlu noktalarını Mitsubishi L200 ile aşarak, Anadolu’nun eşsiz güzelliklerini ve yaban hayatını “kaybolmadan keşfet”mek için yola çıkıyor.

 

Kaybolmadan keşfet” projesi, Mitsubishi Motors’un sürdürülebilir, çevreci bakış açısını destekleyen “Drive@earth” sloganından esinlenerek hayata geçirildi.

 

Yaban Hayatı Fotoğrafçısı Ali Şenel ve Mitsubishi L200 ortaklığı ile gerçekleştirilen bu proje kapsamında, birçok yabani hayvan türüne ev sahipliği yapan Anadolu toprakları karış karış gezilerek, Anadolu’nun el değmemiş doğası ve eşsiz manzaraları Ali Şenel’in objektifinden görüntülenecek.

 

Mitsubishi L200 ile Kaybolmadan Keşfet’ projesi kapsamında, sığır balıkçılı, kızıl akbaba, alaca yalıçapkını, bozkır ötleğeni, kelaynak, kaya kartalı, dağ ceylanı, keklik, yaban keçisi, yaban tilkisi gibi türüne az rastlanan hayvanların nefes kesen fotoğraflarının yanı sıra, Türkiye’nin ormanları, bozkırları, sulak alanları, bahçeleri ve birbirinden güzel manzaraları fotoğraflanarak proje koleksiyonuna kazandırılacak.

 

Mitsubishi Motors Türkiye, yabani hayvan türleri ile tanışmak ve yaban hayatını kaybolmadan keşfetmek isteyenleri www.kaybolmadankesfet.com adresindeki proje websitesine davet ediyor. Bu yolculuk boyunca, projenin sosyal medya takipçilerinin farklı sürprizler ile maceraya dahil edilmesi de planlanıyor.

 

Kaynak: Mitsubishi Motors Türkiye

Editör Hakkında

İlke BAYDUR

İlke BAYDUR

1996 doğumluyum. Marmara Üniversitesi'nde Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünü bitirdim. Şu an Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde İşletme Lisans eğitimimi tamamlamakla beraber, bir yazılım şirketinde yazılım destek uzmanı olarak görev yapmaktayım. Küçük yaşlarımdan beri otomobillere olan merakımı ve bilgilerimi, Jdm Spirit Turkey ailesiyle birlikte icra ediyor ve beğeninize sunuyorum.