Haberler

Swift Sport Yakında Bizlerle

Vedat Özgürel
Suzuki Swift Sport 2 ay geriden lansman öncesi perdelerini araladı ve dışarıdan hiç bir şeyi belli etmiyor.
2. jenerasyon swift Sportun eğlenceli kullanımı ve düz yoldaki güzel hızlanması yeni jenerasyonda daa devam edecek mi hepimiz göreceğiz.
Yeni olan araçta ise sinirlilik pek yok normal swiftten çok da ayrılmayan yavan bir tasarım dili kullanılmış. Sanki Suzuki normal swift’e sport görünümü eklemek için jant vb. aksesuarlar eklemiş gibi.
Tekerleri biraz sportif duran araç Ford araçlara benzer iken etek, ön tampon vb. ekipmanların eksikliği hissediliyor. Ayrıca aracın oturma pozisyonu fazla yüksekte. Belki bu durum petrolhead olmayan insanları bu araca çekecektir.
Suzuki’nin vermiş olduğu fotoğraflar bu kadar ile biterken eski 1.6 atmosferik ünite Vitara S’teki 1.4 Boosterjet ile değişerek daha torklu bir motora kavuşacak olan araçta 900kg altı ağırlıkla eğlenceli bir araç olabilecek gibi gözüküyor. İlerleyen vakitlerde canlısını görürsek de seviniriz.
Yorumlar için buraya tıklayınız.

Editör Hakkında

Vedat Özgürel

Vedat Özgürel

1985'in Martında doğdum, Üniversite'yi Balıkesir'de Makine Mühendisliği olarak okudum, forumlara üniversiteden önce bulaştım, Bauforumu, Baulive, Pcworld dergisi forumu, Mitsubishi Club Turkey'de forum yöneticiliği yaptım. Şimdi burada forum yöneticiliği, ve yazarlık yapmaktayım. Resturant otomasyonları sektöründe test mühendisi olarak çalışmaktayım.