Haberler

MTV Kampanyaları – Ocak 2018

Kaan Bozkurt
Ekleyen Kaan Bozkurt

Ocak 2018 mtv(motorlu taşıtlar vergisi) ödemeleriyle ilgili GİB’in anlaşmalı olduğu bankalar doğrultusunda konuyu hazırladım. Konu bilgilendirme amaçlıdır, kampanyalar ile ilgili detaylı bilgiyi kontrol ederek ödeme işlemlerinizi gerçekleştiriniz. Resmi siteden ödemek için: https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/tem … D_MENU_MTV

 

Akbank:
1 – 31 Ocak 2018 tarihleri arasında MTV kampanyası ile motorlu taşıtlar vergisi ödemesini Akbank Direkt İnternet, Akbank Telefon Şubesi, Akbank ATM’leri, Akbank Şubeleri veya www.gib.gov.tr üzerinden Akbank kredi kartları (Axess, Wings, Free) ile alt limit olmaksızın 3 taksit fırsatından yararlanın!

Detaylı Bilgi: http://www.akbank.com/mtv-kampanyasi

Garanti:

1 Ocak – 31 Ocak 2018 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini Garanti Cep, Garanti Internet, 444 0 333 Alo Garanti, Garanti Paramatik’leri ve BonusFlaş üzerinden yapan müşterilerimiz ücretsiz 3 taksit fırsatından yararlanacaktır. gib.gov.tr’den ödeme seçeneklerinden GarantiPay seçilip kart bilgileri girmeden yapılan ödemelere ücretsiz 3 taksit, ödeme seçeneklerinden kredi kartı seçilip kart bilgileri girilerek yapılan ödemelere ve garanti.com.tr’den yapılan ödemelere ücretsiz 2 taksit fırsatı sunulacaktır.

Üstelik ilgili kanallardan gerçekleştirilen tüm MTV ödemelerine lastik.com.tr’de 750 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli anında 100 TL indirim fırsat

Detaylı bilgi için: https://www.garanti.com.tr/tr/kampanya/ … nyasi.page

Halkbank:
Paraf ile 1 Ocak – 4 Şubat 2018 tarihleri arasında gib.gov.tr’ den gerçekleştirilecek MTV ödemeleri 500 TL’ ye kadar 3 taksit, 500 TL ve üzeri 5 taksit olarak gerçekleşecektir.
Detaylı bilgi için: https://www.parafcard.com.tr/11341-mtv_kampanyasi_

İş Bankası:

02-31 Ocak 2018 tarihleri arasında İş Bankası Maximum Kart’ınızla gib.gov.tr üzerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 2 taksit , İş Cep uygulaması ve İnternet Şubesi üzerinden yapılacak 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde ise 3 taksit fırsatı!

Detaylı bilgi: https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyal … k4MQ==-ISB

Yapıkredi:
Verginizi Worldcard’ınızla www.worldcard.com.tr’den, Yapı Kredi İnternet Şubesi veya Mobil Şube’den ve www.gib.gov.tr’den 3 taksitle ödeyebilirsiniz.
01-31 Ocak 2018 Motorlu taşlar vergisi ücretsiz 3 taksit 100TL üzeri motorlu taşıt vergisi ödemeleri için geçerlidir.

Üstelik MTV ödemesini Yapı Kredi kredi kartı ile ödeyen veya şubelerimizdeki hesapları ile veya ATM’ den ödeme yapanlara;
– Sonax’ta Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma paketi 570 TL yerine 285 TL.
– Otopratik’te periyodik bakım işçilik hizmetinde %50 indirim ve ücretsiz check up!

Detaylı bilgi: http://www.worldcard.com.tr/kampanyalar … -23/c-8030

HSBC:
01 Ocak – 31 Ocak 2018 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Verginizi HSBC Advantage Kredi Kartı ile gib.gov.tr’den ödeyenlere 3 taksit fırsatı!

Detaylı bilgi: https://www.hsbc.com.tr/kartlar-ve-kred … z-3-taksit

QNB Finansbank:
1 – 31 Ocak 2018 tarihleri arasında CardFinans kredi kartıyla https://www.qnbfinansbank.com/vergi-kolay/, www.gib.gov.tr; İnternet/Cep Şubemiz veya Finansbank Şubeleri üzerinden yapılacak Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerine 3 taksit fırsatı!

Not: Enpara.com kredi kartı kampanyaya dahil değildir.

Detaylı Bilgi: https://www.cardfinans.com/cardfinans-k … aksit.aspx

TEB:
31 Ocak 2018’e kadar TEB Bonus Card’ınız, TEB Worldcard’ınız ile CEPTETEB İnternet Şubesi veya gib.gov.tr’den yapacağınız MTV ödemelerinize 3 taksit fırsatı!
Taksit yapılabilmesi için ödeme yapmadan önce bankada kayıtlı cep telefonundan MTV yazıp 4616’ya SMS gönderilmelidir.
Detaylı bilgi: https://www.teb.com.tr/sizin-icin/mtv-o … ze-taksit/

Vakıfbank:
2 – 31 Ocak 2018 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerinde 3 taksit imkanı! Ayrıca bu tarihte ödenen trafik cezalarını da yine 3 taksitte ödeyebilirsiniz.

Detaylı bilgi: http://www.vakifbank.com.tr/

Ziraat:
1 Ocak – 31 Ocak 2018 tarihleri arasında Ziraat Maximum kartlarla ATM,  GİB ve internet bankacılığından yapılacak 100 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 3 taksit olacaktır.
Detaylı Bilgi: https://www.ziraatbank.com.tr/tr/kampan … k2018.aspx

Denizbank:
Ocak ayı içerisinde Paracard’ınla gib.gov.tr üzerinden MTV ödemelerini yap, Şubat ayındaki tüm alışverişlerine %10 bonus, toplamda 50TL bonus kazan! Kampanyaya katılmak için MTV yazıp 3280’e sms atabilirsin.

Detaylı Bilgi: https://www.denizbank.com/kampanyalar/k … nyasi.aspx

Eklemediğim bankaları yorum olarak yazarsanız konuya eklerim. Yorum yapmak için lütfen buraya tıklayınız.

Editör Hakkında

Kaan Bozkurt

Kaan Bozkurt

Özel bir şirkette yazılım mühendisi olarak çalışmaktayım, küçüklüğümde F1 izleyerek başlayan otomobil tutkum şimdilerde ustayla beraber araç altına girip yağ kir pas aldırış etmeden tamir etmeye kadar gitti :)
JDM Ruhunu kaya grisi Lancer'ımla kovalıyorum.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla