Haberler

2019 Mazda 3 Bizce Güzel Görünüyor

Vedat Özgürel


Los Angeles Autoshow için firmalar hazırlanırken yeni modeller ve yenilenmiş modeller de yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Dün instagram üzerinden canlı yayını yapılan Mazda 3 ile yeni görünüşünü resmi olarak görmüş olduk. Skyactiv-X teknolojisini içinde barındıracak ilk model olan Mazda 3 ayırntılar geldikçe sizleri bilgilendireceğiz.

Eski kasaların aksine üretim maliyetlerini kısmak adına torsiyon çubuğu kullanılması söylentiler arasında iken Skyactiv-X’in maalesef ülkemiz için vergi avantajlı olmayan 2.0lt’lik motor ile gelecek olması da diğer söylentilerden.

Görünüm olarak prototip versiyonuna yeterince benzeyen modelin Mazda tasarım anlayışında değişiklik yapmadığı gözlerden kaçmıyor

Editör Hakkında

Vedat Özgürel

Vedat Özgürel

1985'in Martında doğdum, Üniversite'yi Balıkesir'de Makine Mühendisliği olarak okudum, forumlara üniversiteden önce bulaştım, Bauforumu, Baulive, Pcworld dergisi forumu, Mitsubishi Club Turkey'de forum yöneticiliği yaptım. Şimdi burada forum yöneticiliği, ve yazarlık yapmaktayım. Resturant otomasyonları sektöründe test mühendisi olarak çalışmaktayım.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla