Haberler

Yeni Toyota Supra işte böyle gözükecek!

Ekleyen Kaan Bozkurt

Basın editörlerinin ft1 konsepti ve casus fotoğraflarından yola çıkarak yorumladıkları bu fotoğraf yeni Supra’nın büyük ölçüde nasıl olacağını gösteriyor.

Yakın zamanda BMW M Test Center Nurburgring’te ortaya çıkan test aracı bize mk5 Supra’nın harika ft1 konseptine ne kadar çok benzediğini göstermişti:

Geniş bir hayalgücüne sahipseniz bu video ve ft1 konseptinden yola çıkarak yeni supranın neye benzeyeceğini az çok tahmin edebilirsiniz. Sizin yerinize www.carkeys.co.uk sitesi oturmuş uzun çabalarla ve konsept araç, kamufulajlı araçtan ve gt86’dan yararlanarak büyük bir oranda Supra’ya çok benzeyen çizimi ortaya çıkardılar.

Bu arada Toyota Supra ile BMW M5’in ortak çalışma eseri olacağını hatırlatalım. Toyota ve BMW bu araçları ortak geliştirerek büyük bir ihtimal 6 silindirli benzinli motorla elektrik motorun kombinasyonu olduğu hibrit bir araç ortaya çıkaracaklar.

Editör Hakkında

Kaan Bozkurt

Özel bir şirkette yazılım mühendisi olarak çalışmaktayım, küçüklüğümde F1 izleyerek başlayan otomobil tutkum şimdilerde ustayla beraber araç altına girip yağ kir pas aldırış etmeden tamir etmeye kadar gitti :)
JDM Ruhunu kaya grisi Lancer'ımla kovalıyorum.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla