Haberler

Otomobil Dünyasından Yaratıcı Fikirler!

Ekleyen Mesut Taşdemir

Pek çoğumuz araçlarımıza değişik aksesuar veya bakım ürünlerini almayı severiz. Ona kişilik eklemeyi ya da anlam katmak için bir şeyler yapmayı severiz.

Peki zorunluluktan ya da sıra dışı bir bakış açısı ile olan ilginç eklemeler işte bunlar paha biçilemez… Ben de bunlardan birkaç fotoğrafı sizin için derledim.

1

Abimiz boya ve kaporta masrafı yapmamak ve orjinalliği!!!! bozulmasın diye böyle bir yöntem bulmuş bence oldukça orijinal ve şık olmuş :)

2


Bizim araçlarda bu kadar pratik sökülebilse benim de denemek istediğim bir yöntem en azından renklerini değiştirmek bu kadar basit olsa çok güzel olur. Senelerdir tek düze gösterge paneline bakmak sıkıcı sonuçta alternatif ve renkli! bir çözüm olmuş açıkçası :)

3

Neşeli bir ruha sahip olsa gerek arkadaşımız malum Süngerbob izleyenler bilir. Pattrick değişik düşünce tarzı ve garip hareketleri ile tam da doğru yeri bulmuş sanki! Bir jant!

4

İngiliz deyince aklınıza ne geliyor sizin bilemem ama aklıma yaz kış soğuk bir memleket geliyor benim nedense hep! Eh tabi Jaguar sahibi yaşlı İngiliz teyzemiz Jaguarının rüzgarda yel yememesi için böyle bir çözüme başvurmuş!

5

Steampunk havasını oldukça seven bi hippi! Neden olmasın ki!

6

Son akaryakıt zamlarından sonra hepimizin ihtiyacı olduğu kesin!

7

Sanırım bizim Coltlara güzel gider bu! hatta Pikaçu olsa harbi efsane olabilir.

8

Birileri arabayı sanat eserine dönüştürmek derken kelime manasını yanlış anlamış sanırım!

9

Tamam tamponu bulamadık diyelim ne yapalım kabak gibi ortada mı kalsın! Bence de bir mini!!! çalışma güzel olur.

10

Star wars hayranlığı ayrı boyut. E peki tamam da o alttaki kertenkele ne! :D

11

Sanayiiye gitmeye vaktiniz yok e göçük tampon daha nasıl sırıtır derseniz işte böyle :D

 

 

Yorumlar için buraya tıklayıp yorumda bulunabilirsiniz.

Editör Hakkında

Mesut Taşdemir

1994 doğumluyum. OKS Türkiye birinciliği ile Fen Lisesi mezunu oldum. Daha sonra özel bir üniversitedede burslu devam ederken ailevi nedenlerden ötürü öğrenimimi kestim. Pamukkale Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümünde devam ettirmekteyim. Halen daha severek okuduğum bölümle alakalı olması nedeniyle de otomobiller ile organik bir bağım var . Ve bakış açım hep bu yönde oluyor.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla