Haberler

Stickerlarımızın Dağıtımına Başlanmaktadır

Ekleyen Vedat Özgürel

Arkadaşlar merhabalar,
Stickerlarımızın basımını çok şükür yaptık. Dağıtım kısmını ise yeni yıl itibariyle başlayacağız. Sticker olarak 3 farklı tasarımımız var:

1. Folyo Sticker:

Şeffaf yardımcısıyla harfleri teker teker alıp yardımcıyla beraber yapıştırıp iyice yedirdikten sonra şeffafını söküyorsunuz. Arka cam veya benim kullandığım gibi bagaja yapıştırılabilir. Yapıştırılacak bölümün kuru ve temiz olmasına dikkat edin. Bu sticker’ın altında www.jdmspiritturkey.com web sitemizde mevcut olup yardımcı şeffafla çekemediğimden o kısım yapıştırılmamıştır.

2. Küçük Sticker:

Normalde folyo sticker’ın soluna diye tasarlandı. logonun folyo sticker’a uygun olmamasından olayı ayrı bir şekilde yapıştırılmak durumundadır. İstediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Yapıştırırken hava kalmamasına dikkat ediniz.

3. Kelebek camı Sticker:

Kelebek camı boyutlarına uygun olabilecek şekilde tasarlandı fakat araç markanıza yan sinyal lambası yanına gibi yerlere konabilir. aynı sticker’ın beyazı da mevcuttur.

Dağıtım kısmına gelirsek büyük dağıtımlar 3 ilde toplanmış olup bu il dışındaki illere kargo ile gönderim sağlanacaktır. Kargo gönderimi için bana özel mesaj ile geri dönüş yapabilirsiniz. İl dağıtımları ise şu şekilde olup o il içindeki arkadaşlara kargo yerine elden teslim edilmesi sizin kargo ücreti vermenizi en aza indirgeyecektir:

İstanbul Anadolu yakası: Vedat ÖZGÜREL (Maltepe ve Ayrılıkçeşme)
İstanbul Avrupa yakası: Toygun Baran ÜLKER(Şişli ve Yeşilköy) – elinde olmaması sebebiyle şimdilik askıdadır
İzmir: Kaan BOZKURT (Gaziemir) Ali AKDEMİR (Menemen)
Denizli: Mesut TAŞDEMİR (Merkez)

Bu iller dışındakiler için kargo ile gönderimler: Vedat ÖZGÜREL (Aras veya Yurtiçi Kargo)

Stickerlarımız ücretsiz olup kargo ile gönderimlerde kargo ücreti alıcıya aittir. Stickerlarımızın kargo ile gönderimi için istenen hangi sticker veya stickerlardan istendiği, isim soy isim, telefon numarası ve açık adrestir. Gönderim aralıkları değişebileceğinden gönderim sonrasında cep telefonu verilmesi halinde sms ile gönderi kodu paylaşılacaktır.

 

Ayrıntılı bilgi için: http://forum.jdmspiritturkey.com/index.php?topic=1757

Editör Hakkında

Vedat Özgürel

1985'in Martında doğdum, Üniversite'yi Balıkesir'de Makine Mühendisliği olarak okudum, forumlara üniversiteden önce bulaştım, Bauforumu, Baulive, Pcworld dergisi forumu, Mitsubishi Club Turkey'de forum yöneticiliği yaptım. Şimdi burada forum yöneticiliği, ve yazarlık yapmaktayım. Resturant otomasyonları sektöründe test mühendisi olarak çalışmaktayım.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla