Haberler

2017 Honda Civic Si Performansıyla Tam Puan Aldı

Resim

İddialı ve dikkat çekici tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çeken 2017 Honda Civic modeli bu sefer de performans odaklı Si versiyonuyla gün yüzüne çıktı. Genel olarak tasarımın Civic Sedan modeliyle aynı olduğu görülse de ön ve arka bölümlerinde yer verilen detaylarla birlikte araca sportif bir hava katıldığı görülüyor.

Hatırlanacağı üzere 2017 Honda Civic Si modelinin resmi tanıtımı ilk olarak Los Angeles Otomobil Fuarı kapsamında yapılmıştı. Son derece sportif tasarımı, 19 inç büyüklüğündeki jantları, arkada standart olarak sunulan spoiler detayı ve iç mekanda yer verilen kırmızı ağırlıklı spor koltuk modelleriyle aracın ön plana çıktığını ifade etmek yanlış olmayacaktır.

Toplamda 225 HP güç çıkış değerine sahip olması beklenen modelin ne zaman satışa sunulacağı ve Türkiye pazarına giriş yapıp yapmayacağı bilinmeyen detaylar arasında yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra net olmamakla birlikte 2017 Honda Civic Si modelinin Avrupa pazarında yaklaşık 50 bin Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulabileceği ifade ediliyor.

Tüm detaylar için 2017 yılının beklenmesi gerekmekte olup yeni yılla birlikte satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

https://www.habersefi.com/haber/2017-ho … -9018.html

Editör Hakkında

Ersin Şahin

1983 doğumluyum. Özel bir finans sektöründe çalışmaktayım. Otomobil tutkum 2010 model cz3 aldığımda Japon otomobilleriyle tanışmamdan sonra başladı. "Motorhead till death, Thrash till death"

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla