Haberler

MTV Kampanyaları – Ocak 2017

Ekleyen Kaan Bozkurt

Ocak 2017 mtv(motorlu taşıtlar vergisi) ödemeleriyle ilgili GİB’in anlaşmalı olduğu bankalar doğrultusunda konuyu hazırladım. Konu bilgilendirme amaçlıdır, kampanyalar ile ilgili detaylı bilgiyi kontrol ederek ödeme işlemlerinizi gerçekleştiriniz. Resmi siteden ödemek için: https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/tem … D_MENU_MTV

 

Akbank:
1 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında MTV kampanyası ile motorlu taşıtlar vergisi ödemesini Akbank Direkt İnternet, Akbank Telefon Şubesi, Akbank ATM’leri, Akbank Şubeleri veya www.gib.gov.tr üzerinden Akbank kredi kartları (Axess, Wings, Free) ile alt limit olmaksızın 4 taksit fırsatından yararlanın!

MTV ödeme işlemini www.gib.gov.tr üzerinden Neo kartınız ile yapmanız durumunda 20 TL chip-para hediye edilecektir. MTV yazın, 4566’ya gönderin.
Üstelik MTV ödemesini Akbank Direkt’ten yapanlar, Samsung J2 Grand Prime akıllı telefonu sadece 599 TL’ye alabilir veya diğer Samsung akıllı telefonlarda %25’e varan indirim fırsatından yararlanıyor.​
Detaylı Bilgi: http://www.akbank.com/mtv-kampanyasi

Garanti:
1 – 31 Ocak 2017  tarihleri arasında Bonus kartlarıyla Gib.gov.tr’den ve garanti.com.tr’den(peşin, 2 veya 3 taksit seçilebilir) yapılan ödemeler 3 taksitle yapılabilir.

MTV ödemelerini Garanti Cep, Garanti İnternet, garanti.com.tr, Garanti ATM, 444 0 333 Alo Garanti, BonusFlaş veya Garanti kredi kartları ile gib.gov.tr üzerinden yapan müşteriler lastik.com.tr‘de geçerli 4 adet yaz/kış lastik alışverişinde anında 75 TL indirim kodu kazanacaktır.

Detaylı bilgi için: http://www.garanti.com.tr/tr/kampanya/2 … nyasi.page

Halkbank:
Paraf ile 3 Ocak – 10 Şubat 2017 tarihleri arasında gib.gov.tr’ den gerçekleştirilecek MTV ödemeleri 500 TL’ ye kadar 3 taksit, 500 TL ve üzeri 5 taksit olarak gerçekleşecektir.
Detaylı bilgi için: https://www.parafcard.com.tr/Kampanyala … Detay/2532

İş Bankası:
1  – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında İş Bankası Maximum özellikli kredi kartınızla gib.gov.tr üzerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 2 taksit , İnternet Şube ve İş Cep uygulaması üzerinden yapılacak 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde ise 3 taksit fırsatı ! Üstelik Bosch Car Service bayilerinde %30 periyodik bakım indirimi ve ücretsiz check-up avantajı!

Detaylı bilgi: http://www.isbank.com.tr/TR/kampanyalar … AzNw==-ISB

Yapıkredi:
Verginizi Worldcard’ınızla www.worldcard.com.tr’den, Yapı Kredi İnternet Şubesi veya Mobil Şube’den ve www.gib.gov.tr’den 3 taksitle ödeyebilirsiniz.
01-31 Ocak 2017 Motorlu taşlar vergisi ücretsiz 3 taksit 100TL üzeri motorlu taşıt vergisi ödemeleri için geçerlidir.

Üstelik MTV ödemesini Yapı Kredi kredi kartı ile ödeyen veya şubelerimizdeki hesapları ile veya ATM’ den ödeme yapanlara;
– Sonax’ta Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma paketi 390 TL yerine 195 TL.
– Otopratik’te periyodik bakım işçilik hizmetinde %50 indirim ve ücretsiz check up!

Detaylı bilgi: http://www.worldcard.com.tr/kampanyalar … -7533.aspx

HSBC:
01 Ocak – 10 Şubat 2017 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Verginizi HSBC Advantage Kredi Kartı ile gib.gov.tr’den, İnternet Bankacılığı’ndan, 0850 211 0 111 Telefon Bankacılığı’ndan ya da HSBC Şubeleri’nden ödeyenlere 3 taksit fırsatı!

Üstelik Euromaster servis noktalarında sunulan ücretsiz 11 Nokta Kontrolü hizmeti yanında, 4 lastiğiniz için Nitrojen gazı dolumu hediye!

Detaylı bilgi: http://www.hsbc.com.tr/tr/bireysel/kamp … vkmp_hsbca

QNB Finansbank:
2 – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında CardFinans kredi kartıyla www.vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr,  İnternet/Cep Şubemiz veya Finansbank Şubeleri üzerinden yapılacak Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerine 2 taksit fırsatı!

Detaylı Bilgi: http://www.cardfinans.com.tr/cardfinans … aksit.aspx

TEB:
2 Şubat’a kadar TEB Bonus Card’ınız, TEB Worldcard’ınız ile CEPTETEB İnternet Şubesi veya gib.gov.tr’den yapacağınız MTV ödemelerinize 3 taksit fırsatı!
Taksit yapılabilmesi için ödeme yapmadan önce bankada kayıtlı cep telefonundan MTV yazıp 4616’ya SMS gönderilmelidir.
Detaylı bilgi: https://www.teb.com.tr/sizin-icin/mtv-o … ze-taksit/

Vakıfbank:
VakıfBank Worldcard ile 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerinde 3 taksit imkanı! Ayrıca bu tarihte ödenen trafik cezalarını da yine 3 taksitte ödeyebilirsiniz.
Detaylı bilgi: http://www.vakifbank.com.tr/motorlu-tas … 1&Exc=1963

Ziraat:
1 Ocak – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında Ziraat Maximum kartlarla ATM,  GİB ve internet bankacılığından yapılacak 75 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 3 taksit olacaktır.
Detaylı Bilgi: http://www.ziraat.com.tr/tr/kampanyalar … kyeni.aspx

Denizbank:
01 Ocak – 05 Şubat 2017 tarihleri arasında  www.gib.gov.tr‘ den, 4440800, DenizBank internet şubesi, mobil bankacılık,ATM ve DenizBank şubelerinden DenizBank bireysel kredi kartınızla yapacağınız tüm MTV ödemelerinizi 3 taksite bölüyoruz.
Detaylı Bilgi: https://www.denizbank.com/kampanyalar/k … aylik.aspx

Eklemediğim bankaları yorum olarak yazarsanız konuya eklerim.

Yorumlar için buraya tıklayınız.

Editör Hakkında

Kaan Bozkurt

Özel bir şirkette yazılım mühendisi olarak çalışmaktayım, küçüklüğümde F1 izleyerek başlayan otomobil tutkum şimdilerde ustayla beraber araç altına girip yağ kir pas aldırış etmeden tamir etmeye kadar gitti :)
JDM Ruhunu kaya grisi Lancer'ımla kovalıyorum.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla