Haberler

2017 Nissan Qashqai Otomatik Pilotla Geliyor

Ekleyen Ersin Şahin

Resim

Ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde en çok tercih edilen SUV modeller arasında yer alan Nissan Qashqai modeli 2017 yılında yepyeni teknolojilerle birlikte geliyor.

Piloted Drive adı verilen yarı otonom sürüş teknolojisine sahip bir şekilde satışa sunulacağı resmi olarak açıklanan aracın casus fotoğrafları da gün yüzüne çıkmaya başladı. Ortaya çıkan fotoğraflara dikkatli bir şekilde bakıldığında mevcut modeline göre küçük tasarım farklılıklarına sahip olduğu dikkatlerden kaçmıyor.

Yoğun Trafikte Büyük Yardımcı

Yetkili isimler tarafından yapılan açıklamalarda Piloted Drive sisteminin tahmin edilenden çok daha uygun bir fiyata alınabileceği ve özellikle yoğun trafiklerde sürücülere büyük oranda yardım edeceğinin altı çiziliyor.

Şuan için şerit değiştirmeye izin vermeyen sistemin ilerleyen yıllarda bu özelliğe de kavuşması bekleniyor. 2017 Nissan Qashqai modelinde sunulacak olan sistemin ilerleyen dönemlerde Micra ve Note modellerine de entegre edileceği ortaya çıkan detaylar arasında yer alıyor.

https://www.habersefi.com/haber/2017-ni … -9331.html

Yorumlar için tıklayınız.

Editör Hakkında

Ersin Şahin

1983 doğumluyum. Özel bir finans sektöründe çalışmaktayım. Otomobil tutkum 2010 model cz3 aldığımda Japon otomobilleriyle tanışmamdan sonra başladı. "Motorhead till death, Thrash till death"

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla