Haberler

Ay Tutulması!

Ekleyen Mesut Taşdemir

Yaşadığımız toplumlarda iş yapma şekilleri vardır. Kimisi yaptığı işi her bir adımını göstere göstere yapar ve ben buradayım der. Kimisi sormadan söylemez. Kimisi de iş bitince pat diye her şeyi ortaya koyar.  Mitsubishi sanırım bu son seçenekteki markaların başında geliyor!

Mart ayında yapılacak olan Cenevre fuarına günler kala Mitsubishi’den yaklaşık üç senedir beklenen SUV atağı sonunda ilk izlerini gösterdi!

 Eclipse Cross! Ay tutulması sırasında oluşan yoğun koyu kırmızı renginden alınan ve önceki spor coupe aracına gönderme olan bu isim cross ismi ile aslında ne işle meşgul olduğunu da anlatmış oluyor…

Mitsubishi’nin oldukça başarılı satış rakamlarına ulaşmış olan ASX ve Outlander modellerinin arasına konumlandırılan bu araç, uzun zamandır beklenen; otomatik, turbo benzin, hybrid gibi sihirli sözcükleri artık barındırıyor olacak.

Tasarım anlamında sunulan yeni görsellerden anlaşılacağı üzere yeni X tasarımını ve Xr Phev 2 konseptini yoğun şekilde baz alarak, oldukça cesur ve güçlü bir görüntü elde edilmiş. İç mekan fotoğrafları ise Cenevre fuarında ortaya çıkacak.

Daha fazla bilgi ve en güncel bilgiler için forum sayfamızı takipte kalın!

Editör Hakkında

Mesut Taşdemir

1994 doğumluyum. OKS Türkiye birinciliği ile Fen Lisesi mezunu oldum. Daha sonra özel bir üniversitedede burslu devam ederken ailevi nedenlerden ötürü öğrenimimi kestim. Pamukkale Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümünde devam ettirmekteyim. Halen daha severek okuduğum bölümle alakalı olması nedeniyle de otomobiller ile organik bir bağım var . Ve bakış açım hep bu yönde oluyor.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla