Haberler

2017 Mitsubishi Grand Lancer Tayvan’da Satışına başlanıyor

Ekleyen Vedat Özgürel

Makyaj görmüş ve güncellenmiş Mitsubishi Grand Lancer Tayvan’da ortaya çıktı. Bir çok şey değişmiş olan araçta heralde bir tek tavan makyajdan etkilenmemiş :)

Makyajlı Grand Lancer Tayvan pazarındaki Lancer Io’nun üzerinden ayarlanmış olup yeni stil x formlu farlarıyla diğer araçlarına benzer hale getirilmiş.

Resim

C şeklindeki led stoplar oldukça yukarıda konumlanmış durumdadır.

Resim

İç görünüm tamamıyla yenilenmiş olan büyük bir ekran ve kaliteli görünen trim seviyeleri görünmektedir.

Araçta tek motor olarak 4j10 1.8 SOCH 4 silindirli motor 103kw (140HP) güç 176Nm tork değerlerine sahip. Aynı zamanda 4j motor ailesi hibrite uyumluluğu ve Mivec işlemini ECU kontrolünde sağlayan bir motor. Şanzıman ise bir japon klasiği olarak CVT olarak seçilmiş.

Resim

Aracın sadece Tayvan piyasası için yapılmış olması üzücü fakat zamanında sadece Tayvan için üretilen Attrage’ın makyajla beraber ABD pazarına girdiğini düşünürsek farklı kararlar alınıp Lancer’ı devam ettirme kararı bile alabilirler.

Yorumlar için buraya tıklayınız.

Editör Hakkında

Vedat Özgürel

1985'in Martında doğdum, Üniversite'yi Balıkesir'de Makine Mühendisliği olarak okudum, forumlara üniversiteden önce bulaştım, Bauforumu, Baulive, Pcworld dergisi forumu, Mitsubishi Club Turkey'de forum yöneticiliği yaptım. Şimdi burada forum yöneticiliği, ve yazarlık yapmaktayım. Resturant otomasyonları sektöründe test mühendisi olarak çalışmaktayım.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla