Haberler

Lexus, Yeni LC’nin Tanıtımı İçin Dünyaca Ünlü Müzik Yapımcısıyla İşbirliği Yapacak

Ekleyen Vedat Özgürel
Sadece bir otomobil markası değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı sunan Lexus, yeni lüks coupe modeli LC için farklı bir kampanyaya imza attı. Lexus, ödüllü müzik yapımcısı Mark Ronson ile işbirliği yaparak, yeni LC’nin “Make Your Mark” lansman kampanyasında birlikte çalışacaklarını açıkladı. Lexus’un yeni amiral gemisi LC, lüks marka için yeni bir dönemi temsil ediyor.
Mark Ronson ile yapılan işbirliği, Lexus markasının müzik, sanat ve teknoloji alanındaki tutkusunun altını çiziyor. 2015’te Jude Law ile gerçekleştirilen ‘The Life RX’ kampanya stratejisinin devamı olan bu anlaşma ile Lexus, gelecek altı ay boyunca tüketicilere ve fanlara heyecan verici bir deneyim sunacak.
Bu kampanya hakkında konuşan Mark Ronson, “Stüdyo içinde ve dışında her zaman yenilikçi çalışmalar yapmayı seviyorum. Lexus bana bu kampanya fikriyle geldiğinde ve LC’yi gördüğümde oldukça heyecanlandım. Bu otomobilin etrafında yaratıcı müzikler yapma fikrini çok sevdim” dedi.
LF-LC konsept aracın tasarımını birebir yansıtan LC coupe, kısa zamanda EyesOn Tasarım Ödülleri gibi prestijli ödüllerin sahibi oldu. LC, Lexus’un heyecan veren araçlar yaratma kültürünün en gelişmiş örneği olarak, tasarım ve mühendislik ekiplerinin yakın çalışmasını temsil ediyor.
Lexus ve Mark Ronson arasındaki işbirliğini anlatan Lexus Avrupa Başkanı Alain Uyttenhoven, “Mark Ronson birçok hitin altında ismi olan ikonik bir müzik yapımcısı ve ‘Make Your Mark’ kampanyası için ondan daha iyi bir isim olamazdı. Lexus LC, marka için yeni bir dönemi temsil ediyor. Müzik dünyasında inanılmaz performanslar ortaya koyan Mark ile çok güzel bir işbirliğine imza attık” diye konuştu.
Lexus, Mark Ronson ile yaptığı işbirliği hakkında yenilikleri paylaşmaya ve kullanıcılara farklı deneyimler yaşatmaya devam edecek.
Kaynak: Lexus Türkiye
Yorumlar için buraya tıklayınız.

Editör Hakkında

Vedat Özgürel

1985'in Martında doğdum, Üniversite'yi Balıkesir'de Makine Mühendisliği olarak okudum, forumlara üniversiteden önce bulaştım, Bauforumu, Baulive, Pcworld dergisi forumu, Mitsubishi Club Turkey'de forum yöneticiliği yaptım. Şimdi burada forum yöneticiliği, ve yazarlık yapmaktayım. Resturant otomasyonları sektöründe test mühendisi olarak çalışmaktayım.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla