Haberler

Honda Civic Si’ın ABD için Youtube Reklamları Çıktı

Honda’nın Type-R’a göre daha az performanslı olan modeli ABD pazarı için satışına başlanırken 6 Nisan itibarıyla Honda Youtube kanalında reklamları dönmeye başladı. ABD piyasası için düşünülen bir model olan Si Type-R’ın da ABD’de pazarına gireceği bilgisiyle beraber en üst spor paket araç tahtından düşeceği görülürken coupe formuyla ABD alıcılarının hala dikkatini çekecek mi?
Geçen sene Los Angeles Otomobil fuarında prototip olarak çıkan aracın eski efsanevi 1999-2000 kasa si gibi coupe formda olması bekleniyor. Honda’nın fazla bilgi vermediği modelde yüksek ihtimal LSD ve 205HP güç 197 lb-ft torklu bir motor görev alacak. Muhtemelen bu motor Tğrkşye’de de görüdğümüz 1.5 Turbo motorun üzerinde oynanmışı olacak.
Kaynak: Japanese Nostalgic Car’dan çevirilmiştir
Yorumlar için tıklayınız.

Editör Hakkında

Vedat Özgürel

1985'in Martında doğdum, Üniversite'yi Balıkesir'de Makine Mühendisliği olarak okudum, forumlara üniversiteden önce bulaştım, Bauforumu, Baulive, Pcworld dergisi forumu, Mitsubishi Club Turkey'de forum yöneticiliği yaptım. Şimdi burada forum yöneticiliği, ve yazarlık yapmaktayım. Resturant otomasyonları sektöründe test mühendisi olarak çalışmaktayım.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla