Haberler

Lexus Lc500, 2017’nin “En İyi İç Mekanı” Ünvanını Aldı

Ekleyen Ali Akdemir
Yüksek işçiliği, kalitesi ve tasarımıyla öne çıkan Lexus modelleri, bir kez daha prestijli bir ödülün sahibi oldu. 2017 yılı içerisinde Türkiye pazarında da satışa sunulacak olan süper coupe LC’nin iç mekanı da ödüllendirildi.
Her yıl düzenli olarak Wards editörleri tarafından yapılan Otomobillerin En İyi İç Mekanları değerlendirmesinde, Lexus LC 500 ön plana çıktı. Değerlendirmede, estetik, tasarım uyumu, malzeme kalitesi, ergonomiler, güvenlik, konfor ve işçilik gibi kriterler dikkate alındı.
Lexus LC’nin kullanıcı odaklı kabini, fonksiyonelliği, konforu, sportifliği ve lüksü bir arada sunmasıyla beğeni topladı. Dış tasarımında birçok ödül elde eden LC’nin kabini de “En İyi İç Mekan” unvanıyla onurlandırıldı. Lexus’un beğeni toplayan ve premium markanın yeni tasarım dilini taşıyan LC, aynı zamanda Takumi Ustaları’nın yüksek el işçiliğini de yansıtıyor.
Yorumlar için buraya tıklayınız.

Editör Hakkında

Ali Akdemir

Anadolu Üniversitesi'nde İşletme bitirdim. Muhasebe işine yavaş yavaş adım atarken, diğer yandan Anadolu Üniversitesi'nden insan kaynakları yönetimini tamamlayıp, maliye bölümünü bitirmek üzere yoluma devam ediyorum.
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir adayı olmak üzere özel bir şirketin muhasebe departmanında muhasebe uzmanı olarak görev almaktayım. Gavur İzmirliyim.
Simite gevrek, çekirdeke çiğdem diyorum.
Arabaları çok seviyorum. İnsanlara faydalı olmak gayesiyle -kar amacı gütmeden- 7 yıldır bu platformda bilmediklerimi öğrenmeye & tecrübelerimi aktarmaya çalışıyorum.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla