Haberler

Subaru’dan 6 ay Ertelemeli Kampanya

Ekleyen Vedat Özgürel
Subaru modelleri, Şubat ayından itibaren “6 ay ödeme ertelemeli kredi” kampanyasıyla satışa sunuluyor.
Subaru modellerini şimdi satın alıp, ödemelere 6 ay sonra başlayabilirsiniz. Ayrıca, özel kredi koşullarının da sağlandığı Subaru marka araçlara, 2017 yılı Şubat ayı Subaru satış kampanyası kapsamında 93.990 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
Subaru’nun kompakt Crossover-SUV sınıfında yer alan modeli Subaru XV 93.990 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 1.6 litrelik Boxer Motora ve Lineartronic otomatik şanzımana sahip olan Subaru XV’de Comfort, Elegance ve Premium donanım seçenekleri bulunuyor.
Etkileyici tasarımı, performans ve güvenlik özellikleri ile Subaru’nun başarılı Sport-Tourer modeli Subaru Levorg 142.990 TL’den başlayan fiyatlara Subaru Yetkili Satıcıları’nda. Araçlar, yayalar ve bisiklet kullanıcıları gibi hareketli nesneleri ve şeritleri algılayarak olası kazaları önlemek için yalnızca stereo kamera teknolojisinin kullanıldığı ilk sistem olan EyeSight teknolojili Levorg GT-S Sport Plus’ın fiyatı ise 149.990 TL.
Subaru’nun SUV modelleri Subaru Forester ve Subaru Outback kampanya kapsamında Şubat ayına özel fiyatlarla satın alınabiliyor. İki benzinli ve bir dizel motor seçeneği olan Subaru Forester 145.990 TL’den, Subaru Outback 229.990 TL’den başlayan fiyatlar ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.
Subaru’nun iki kapılı coupé modeli Subaru BRZ’nin fiyatları 171.990 TL’den başlıyor.
Yorumlar için buraya tıklayınız.

Editör Hakkında

Vedat Özgürel

1985'in Martında doğdum, Üniversite'yi Balıkesir'de Makine Mühendisliği olarak okudum, forumlara üniversiteden önce bulaştım, Bauforumu, Baulive, Pcworld dergisi forumu, Mitsubishi Club Turkey'de forum yöneticiliği yaptım. Şimdi burada forum yöneticiliği, ve yazarlık yapmaktayım. Resturant otomasyonları sektöründe test mühendisi olarak çalışmaktayım.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla