Haberler

MTV Kampanyaları – Temmuz 2017

Ekleyen Kaan Bozkurt

Temmuz 2017 mtv(motorlu taşıtlar vergisi) ödemeleriyle ilgili GİB’in anlaşmalı olduğu bankalar doğrultusunda konuyu hazırladım. Konu bilgilendirme amaçlıdır, kampanyalar ile ilgili detaylı bilgiyi kontrol ederek ödeme işlemlerinizi gerçekleştiriniz. Resmi siteden ödemek için: https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/tem … D_MENU_MTV

Akbank:
1 Temmuz – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında MTV kampanyası ile motorlu taşıtlar vergisi ödemesini Akbank Direkt Mobil, Akbank Direkt İnternet, Akbank Telefon Şubesi, Akbank ATM’leri, Akbank Şubeleri’nden veya www.gib.gov.tr üzerinden alt limit olmaksızın 3 taksit ile gerçekleştirebilirsiniz!

Neo kart ile ilgili herhangi bir kampanya bilgisi yer almamaktadır.

Detaylı Bilgi: http://www.akbank.com/mtv-kampanyasi

Garanti:
1 Temmuz – 31 Temmuz 2017  tarihleri arasında Bonus kartlarıyla Gib.gov.tr’den ve garanti.com.tr’den(peşin, 2 veya 3 taksit seçilebilir) yapılan ödemeler 3 taksitle yapılabilir.

MTV ödemelerini Garanti Cep, Garanti İnternet, garanti.com.tr, Garanti ATM, 444 0 333 Alo Garanti, BonusFlaş veya Garanti kredi kartları ile gib.gov.tr üzerinden yapan müşterilerimiz vestel.com.tr’den seçili LED TV ve klima alışverişlerinde %20’ye varan indirim fırsatı kazanıyor!

Hangi ürünler kampanyaya dahildir?
4K SMART 55UB9100 55″ LED TV  %10
4K SMART 43UB9100 43″ LED TV  %10
FLORA INVERTER 9 A++ KLİMA %20
FLORA INVERTER 12 A++ KLİMA %20

Detaylı bilgi için: https://www.garanti.com.tr/tr/kampanya/ … nyasi.page

Halkbank:
Paraf ile 1 Temmuz-11 Ağustos 2017 tarihleri arasında Halkbank İnternet Şubesi’nden veya gib.gov.tr’ den gerçekleştirilecek MTV ödemeleri 500 TL’ ye kadar 3 taksit, 500 TL ve üzeri 5 taksit olarak gerçekleşecektir.

MTV ödemesini Paraf müşterilerimiz, www.lastik.com adresinden yapacakları alışverişlerde “ 4 lastik al, 3 öde” fırsatından yararlanma hakkı kazanacaktır.

Detaylı bilgi için: https://www.parafcard.com.tr/3544-mtv_kampanyasi

İş Bankası:
1 Temmuz  – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında İş Bankası Maximum özellikli kredi kartınızla gib.gov.tr üzerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 2 taksit , İnternet Şube ve İş Cep uygulaması üzerinden yapılacak 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde ise 3 taksit fırsatı ! Üstelik Bosch Car Service bayilerinde %30 periyodik bakım indirimi ve ücretsiz check-up avantajı!

Detaylı bilgi: http://www.isbank.com.tr/TR/kampanyalar … I5Mg==-ISB

Yapıkredi:
01-31 Temmuz 2017 tarihleri arasında 100TL üzeri Motorlu taşlar verginizi Worldcard’ınızla www.worldcard.com.tr’den, Yapı Kredi İnternet Şubesi veya Mobil Şube’den ve www.gib.gov.tr’den 3 taksitle ödeyebilirsiniz.

Üstelik MTV ödemesini Yapı Kredi kredi kartı ile ödeyen veya şubelerimizdeki hesapları ile veya ATM’ den ödeme yapanlara;

– Sonax’ta Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma paketi 570 TL yerine 285 TL.
– Sonax Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon paketi 60 TL
– Otopratik’te periyodik bakım işçilik hizmetinde %50 indirim ve ücretsiz check up.

Detaylı bilgi: https://www.worldcard.com.tr/kampanyala … -23/c-7749

HSBC:
1 – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Verginizi HSBC Advantage Kredi Kartı ile gib.gov.tr’den, İnternet Bankacılığı’ndan, 0850 211 0 111 Telefon Bankacılığı’ndan ya da HSBC Şubeleri’nden ödeyenlere 3 taksit fırsatı!

Detaylı bilgi: http://www.hsbc.com.tr

QNB Finansbank:
1 – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında CardFinans kredi kartıyla www.vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr, İnternet/Cep Şubemiz veya Finansbank Şubeleri üzerinden yapılacak Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerine 3 taksit fırsatı!

Detaylı Bilgi: http://www.cardfinans.com.tr/cardfinans … aksit.aspx

TEB:
01.07.2017 – 02.08.2017 tarihleri arasında TEB Bonus Card’ınız, TEB Worldcard’ınız ile CEPTETEB İnternet Şubesi veya gib.gov.tr’den yapacağınız MTV ödemelerinize 6 taksit fırsatı!
Taksit yapılabilmesi için ödeme yapmadan önce bankada kayıtlı cep telefonundan MTV yazıp 4616’ya SMS gönderilmelidir.

Detaylı bilgi: https://www.cepteteb.com.tr/mtv-odemelerine-taksit

Vakıfbank:
VakıfBank Worldcard ile 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerinde 3 taksit imkanı! Ayrıca bu tarihte ödenen trafik cezalarını da yine 3 taksitte ödeyebilirsiniz.

Detaylı bilgi: https://www.vakifkart.com.tr/kampanyala … e-3-taksit

Ziraat Bankası:
1 Temmuz – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında Ziraat Maximum kartlarla ATM,  GİB ve internet bankacılığından yapılacak 75 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 3 taksit olacaktır.

Detaylı Bilgi: http://www.ziraat.com.tr/tr/kampanyalar … emmuz.aspx

Denizbank:
01 Temmuz – 05 Ağustos 2017 tarihleri arasında  www.gib.gov.tr‘ den, 4440800, DenizBank internet şubesi, mobil bankacılık,ATM ve DenizBank şubelerinden DenizBank bireysel kredi kartınızla yapacağınız tüm MTV ödemelerinizi 3 taksite bölüyoruz.

Detaylı Bilgi: https://www.denizbank.com/kampanyalar/k … aksit.aspx

Eklemediğim bankaları yorum olarak yazarsanız konuya eklerim. Vergi ödemeleri hakkında fikirleriniz nelerdir? Yorumlar için buraya tıklayınız.

Editör Hakkında

Kaan Bozkurt

Özel bir şirkette yazılım mühendisi olarak çalışmaktayım, küçüklüğümde F1 izleyerek başlayan otomobil tutkum şimdilerde ustayla beraber araç altına girip yağ kir pas aldırış etmeden tamir etmeye kadar gitti :)
JDM Ruhunu kaya grisi Lancer'ımla kovalıyorum.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla