Haberler

Yeni Mitsubishi Eclipse Cross İngiltere Fiyatları Ortaya Çıktı!

Ekleyen Mesut Taşdemir

Kompakt SUV’lerin bombardımanına uğramadan bir otomobil web sitesi kurmak artık imkansız hale geldi! Tarihi Eclipse ismini kullanan Mitsubishi bu savaşa yeni Eclipse Cross ile çıkmaya hazırlanıyor…

Beğenseniz de nefret etseniz de bu yeni Mitsubishi Eclipse Cross’un fiyat detaylarını öğrendik.

Mitsubishi, muhtemelen bildiğiniz gibi Eclipse adını geri dönüştürdü ve yenisi tamamen hoş karşılanmadı. 1990’ların sonundaki 2G sürümü JDM fanlar ve tuningcilerin gözünde kült bir klasik haline gelmesine karşın, bu kompakt bir SUV. Kahretsin, bugünlerde her şey kompakt bir SUV.

İşte burada, Mitsubishi Eclipse (Cross)  ile çok farklı bir yolculuğa başlıyoruz. Giriş modeli için Ocak ayında İngiltere için en az £ 21.275 ödemeniz gerekecek ve bunun için “Eclipse Cross 2” paketi almış olacaksınız. Her zamanki şerit kalkış uyarıları, otomatik acil frenleme ve benzeri standartlar , otomatik farlar ve silecekleri bu fiyatta standartlaştırılmış  görmek oldukça etkileyici.

Ancak, “endüstrinin favori sözlerinden birisini çalmak” için 17 inçlik küçük tekerleklerle sıkıştığından, 2. paket pek satmayacak, çok fazla “premium” görünmüyor.
Eclipse Cross 3 paketine geçince ise ısıtmalı ön koltuklar, bir head-up ekran, her iki uçta park sensörleri, ikili bölge iklim kontrolü, anahtarsız giriş, düğmeli çalışıtrma ve daha bir çok şey gibi 18″lik  jantlarla premium bir sürüş yapın böylece fiyat makul 22,575 £’e ön çekişli formda sunuluyor olacak.

Sonra £ 24,975’dan başlyan 4. pakette olanlar ise sürücü koltuğu elektrikli ayarlanabilir ve deri , panoramik bir sunroof ve muhtemelen turbo şarjı olan 2.0 litrelik bir benzinli motora sahip olmayı beklersiniz bu fiyata!

Mitsubishi sadece  benzinli turbo motor teklif ediyor. Yine de 1.5 litrelik 161bhp motor gayet yeterli . Dört tekerden çekiş, yukarıdaki 3. paketten itibaren opsiyon, ayrıca dişlilere sahip otomatik vites gibi davranan otomatik CVT opsiyon listesinde.

Ayrıca, 250 arabayla sınırlı olan ve birinci sınıf boya, özel paspaslar ve bazı estetik aksesuarlar ile kutsanmış “First edition” sürümü var. Yine de ayrıcalık için ekstra bir £ 1850 ödersiniz tabii ki…

 

FORUM KONUSU İÇİN TIKLAYINIZ.

Editör Hakkında

Mesut Taşdemir

1994 doğumluyum. OKS Türkiye birinciliği ile Fen Lisesi mezunu oldum. Daha sonra özel bir üniversitedede burslu devam ederken ailevi nedenlerden ötürü öğrenimimi kestim. Pamukkale Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği bölümünde devam ettirmekteyim. Halen daha severek okuduğum bölümle alakalı olması nedeniyle de otomobiller ile organik bir bağım var . Ve bakış açım hep bu yönde oluyor.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla