Haberler

Sessiz Sedasız Nissan Kicks Satışına mı Başlanıyor?

Ekleyen Vedat Özgürel

Nissan’ın B Segmenti Crossover’ı Juke’un yeni temsilcisi Kicks Bursa yakınlarında tırlarla giderken yakalandı.

 

 

Nissan’ın uzun süredir satışta olan “şehrin haylaz çocuğu” sloganlı Juke yıllardır piyasada ve satış konusunda halen daha satılan bir model olmasına karşın eskiyen yüzü ve teknolojisi ile yenilenmek kaçınılmaz oldu. Şimdilik 1.6lt 125HP motor ve CVT şanzımanla donatılacağı belirtilen Kicks’in Türkiye için dizel motor seçeneği sunacağı veya donanımları konusunda bilgilendirme Nissan yetkilileri tarafından daha verilmemiş iken görünüşe göre arka oturma poziyonunun daha rahat ve daha az klostrofobik olacağı bir araç gözüken aracı yollarda göreceğimiz günler tırlara bağlı olarak yakın görünüyor. Bekleyip göreceğiz.

[advanced_iframe securitykey=”998b2c0f80165a96fa33e7e0966778867db61bbc” src=”http://forum.jdmspiritturkey.com/viewtopic.php?f=20&t=2894/” width=”100%” height=”600″]

Editör Hakkında

Vedat Özgürel

1985'in Martında doğdum, Üniversite'yi Balıkesir'de Makine Mühendisliği olarak okudum, forumlara üniversiteden önce bulaştım, Bauforumu, Baulive, Pcworld dergisi forumu, Mitsubishi Club Turkey'de forum yöneticiliği yaptım. Şimdi burada forum yöneticiliği, ve yazarlık yapmaktayım. Resturant otomasyonları sektöründe test mühendisi olarak çalışmaktayım.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla