Haberler

Bir Hayal Gerçek Olacak Bose Proaktif Süspansiyon Gelecek

Ekleyen Vedat Özgürel

Hepimiz 90’lara ait olan ve bir Lexusun bozuk yollardan geçtiği ve hiç sarsılmadan geçtiği videoyu hatırlar. Bilmeyenler için ise aşağıya ekleyeyim:

 

Bu demonstrasyonda da gösterilen süspansiyon sistemi pahalı yapısı ile o günün teknolojisi ile rafa kaldırılan bir proje halini almıştı. Yakın zamanda ise Bose’un projelerinin haklarını satın alan Clearmotion ise bize yepyeni bir video ile yeni aktif süspansiyon sisteminin 2019 gibi yakın bir zamanda geleceğini düşündüklerini belirtti. Görmek için sabırsızlanıyoruz. Şimdilik video ile idare edelim:

 

[advanced_iframe securitykey=”998b2c0f80165a96fa33e7e0966778867db61bbc” src=”http://forum.jdmspiritturkey.com/viewtopic.php?f=19&t=2927″ width=”100%” height=”600″]

Editör Hakkında

Vedat Özgürel

1985'in Martında doğdum, Üniversite'yi Balıkesir'de Makine Mühendisliği olarak okudum, forumlara üniversiteden önce bulaştım, Bauforumu, Baulive, Pcworld dergisi forumu, Mitsubishi Club Turkey'de forum yöneticiliği yaptım. Şimdi burada forum yöneticiliği, ve yazarlık yapmaktayım. Resturant otomasyonları sektöründe test mühendisi olarak çalışmaktayım.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla