Haberler

Lexus Müşteri Memnuniyetinde Yine Birinci

Ekleyen Vedat Özgürel

Sadece bir otomobil değil, bir yaşam tarzı markası olan Lexus, sunduğu hizmetler ve müşteri memnuniyetinde de ön plana çıkmaya devam ediyor.Hizmetleri ve otomobilleriyle tüm dünyada yüksek müşteri memnuniyetine sahip olan Lexus, Fransa’da da 10 bin kişinin katıldığı detaylı araştırmada bir kez daha lider oldu.

Kullanıcıların, kalite ve güvenilirliklerinin değerlendirildiği çalışmada, Fransız dergisi L’Argus, Avrupa’da otomotiv sektöründeki uzmanlığıyla bilinen Experteye firmasıyla ortaklık yapıldı.Lexus markası, değerlendirilen kalite ve güvenilirlik kriterlerine ilk sırayı aldı. Her iki alanda da ayrı ayrı ortalamanın üzerine çıkarak liderlik alan Lexus, kalitesini bir kez daha kanıtlamış oldu.

Lexus istikrarlı bir şekilde dünya çapında yapılan araştırmalarda zirvede yer almaya devam ediyor. JD Power’da yedi yıl üst üste birinci olan Lexus, Avrupa’da da dikkat çekiyor.Geçtiğimiz yıl Türkiye’deki Maslak showroom’u da, yüksek hizmet kalitesiyle Avrupa’daki en iyi Lexus bayileri arasına girmeyi başarmıştı.

 

[advanced_iframe securitykey=”998b2c0f80165a96fa33e7e0966778867db61bbc” src=”http://forum.jdmspiritturkey.com/viewtopic.php?f=20&t=2998″ width=”100%” height=”600″]

Editör Hakkında

Vedat Özgürel

1985'in Martında doğdum, Üniversite'yi Balıkesir'de Makine Mühendisliği olarak okudum, forumlara üniversiteden önce bulaştım, Bauforumu, Baulive, Pcworld dergisi forumu, Mitsubishi Club Turkey'de forum yöneticiliği yaptım. Şimdi burada forum yöneticiliği, ve yazarlık yapmaktayım. Resturant otomasyonları sektöründe test mühendisi olarak çalışmaktayım.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla