Haberler

Yarım asırlık çınarlardan Intercity İstanbul Park’ta Zafer Konvoyu

Ekleyen Vedat Özgürel

Türkiye’nin tek otomobil merkezi olan Intercity,30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde yarım asrı devirmiş klasik otomobilleri ağırladı. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96’ncı yılı kutlamaları kapsamında Intercity İstanbul Park Formula 1 pistinde toplanan İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği’ne üye klasik otomobiller, 5.5 km’lik Formula 1 pistinde “Zafer Konvoyu” oluşturdular ve burada 3 tur attılar. Ardından Türk bayraklarıyla konvoy oluşturup, Kadıköy’e doğru yola çıkan 100’den fazla klasik otomobil, Bağdat Caddesi’nde büyük ilgi gördüler.

İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği’nin organizasyonunda,Intercity İstanbul Park’ın destekleriyle gerçekleştirilen etkinlikte, milli mücadelemizde birer mihenk taşı olmuş zaferlerimizin ve cumhuriyet kazanımlarıyla elde edilmiş milli bayramlarımızın, Türk ulusu var olduğu müddetçe en coşkulu şekilde kutlanması gerekliliğine dikkat çekilmiş oldu.

Editör Hakkında

Vedat Özgürel

1985'in Martında doğdum, Üniversite'yi Balıkesir'de Makine Mühendisliği olarak okudum, forumlara üniversiteden önce bulaştım, Bauforumu, Baulive, Pcworld dergisi forumu, Mitsubishi Club Turkey'de forum yöneticiliği yaptım. Şimdi burada forum yöneticiliği, ve yazarlık yapmaktayım. Resturant otomasyonları sektöründe test mühendisi olarak çalışmaktayım.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla