Haberler

İdris Elba Fast & Furious Serisinde Yeni Kötü Olarak Geliyor

Ekleyen Vedat Özgürel

Tüm Saçmalğına rağmen ciddi bir beyaz perde izlenme oranıyla karşı karşıya bırakan aksiyonu bol Fast & Furious serisinin son filminde İdris Elba yani Thor’un Heimdall’ı da sizlerle birlikte olacak.

Serinin son filmi 2019’un yazında yayınlanacak ve Jason Statham’ı iyi haline sokacak kadar kötülük yapacak olan Brixton’u canlandıracak olan İdris Elba fizik kurallarındaki saçmalıklara rağmen yüksek izlenme oranına sahip bir seri olarak beyaz perdede adından çokça bahsettirmektedir. Özellikle ilk serilerinden beri süregelen ve anateması biz Petrolhead’ler için biçilmiş kaftan olan otomobiller olan seri giderek otomobilden uzaklaşıp daha fazla aksiyona iter bir durumda gözüküyor.

Yeni filmi dört gözle beklerken yönetmen koltuğunda David Leitch’in oturduğunu söylemeden edemeyeceğiz.

Editör Hakkında

Vedat Özgürel

1985'in Martında doğdum, Üniversite'yi Balıkesir'de Makine Mühendisliği olarak okudum, forumlara üniversiteden önce bulaştım, Bauforumu, Baulive, Pcworld dergisi forumu, Mitsubishi Club Turkey'de forum yöneticiliği yaptım. Şimdi burada forum yöneticiliği, ve yazarlık yapmaktayım. Resturant otomasyonları sektöründe test mühendisi olarak çalışmaktayım.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla