Haberler

Toyota USA’den Hayatını Tehlikeye Atan Hemşireye Yeni Otomobil

Ekleyen Vedat Özgürel

California’da Paradise Hastanesi’nde çalışmakta olan Allyn Pierce adlı hemşirenin bir sebeple hastanede çıkan yangın sebebi ile hastaları hastaneden çıkarmak üzere Toyota Tundra Pickup’ı ile yangının arasına girip hayatı pahasına hayat kurtarması instagram’da Toyota USA’i etiketleyerek paylaşması sonrasında Japon üreticiden krallara layık bir jest geldi.

Alyn Pierce’ın profilinde paylaştığı, boyasının çatladığı, ön ızgarasının, anten plastiğinin eridiği, cam lastiklerinin yandığı Tundra pickup’ını paylaştığı fotoğrafın altına hasta ve çalışanların bir bölümünü taşıyabildiği pickup’ı konusunda methiyeler düzen gönderisinin altına pickup’ı dert etmemesi, hayatları kurtarmasının daha önemli olduğu ve yeni pickuplarının taraflarınca hediye edileceğini okuyan The Pandra rumuzlu instagram kullanıcısı cevaben söyleyecek söz bulamadığını belirtirken. Yeni Tundra’nın 10 gün içerisinde yenisi ile değiştirmeleri hem reklam hem de markanın insan hayatını ne kadar çok önemsediğinin göstergesi olarak tarihte yerini alacak.

Editör Hakkında

Vedat Özgürel

1985'in Martında doğdum, Üniversite'yi Balıkesir'de Makine Mühendisliği olarak okudum, forumlara üniversiteden önce bulaştım, Bauforumu, Baulive, Pcworld dergisi forumu, Mitsubishi Club Turkey'de forum yöneticiliği yaptım. Şimdi burada forum yöneticiliği, ve yazarlık yapmaktayım. Resturant otomasyonları sektöründe test mühendisi olarak çalışmaktayım.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla