Haberler

Şükür Kavuşturana: Supra’nın Kamuflajsız Yüzü Göründü

Ekleyen Vedat Özgürel

Sonunda üretilecek olan A90 Supra’nın yüzünü görebildik. SupraMKV forumunda paylaşılan bir gönderiyle ortaya çıkan son Supra bir trailer içinden çekildiğini belli ediyor.

Normalde bir örtü ile saklanan aracı bulan arkadaş örtüyü kaldırmış ve artık konsept olan Ft-1 ile farklarına değinebileceğiz.

Farlar A80’e göre biraz daha benzetilerek daha büyük hale getirilmiş olarak görülürken burun kısmı açılarak üç ayrı hava girişi olan bir yapıya bürünmüş.

Transparan bir motor kaputu olmayacağını üzülerek görürken splitter ve tampon tasarımının konsepte yakın olduğu aşikar. İlginç olan ise tavanda iki baloncuk şeklindeki kavislerin üretim versiyonununda da kullanılıyor oluşu oldu.

Japon bir dergide de benzer imajların yer aldığı, bilerek sızdırıldığını ve gündemde bu sayede kaldığını düşündüğümüz otomobilin Ocak ayında Detroit Motor Show’da ayrıntılarıyla çıkacaktır.

Editör Hakkında

Vedat Özgürel

1985'in Martında doğdum, Üniversite'yi Balıkesir'de Makine Mühendisliği olarak okudum, forumlara üniversiteden önce bulaştım, Bauforumu, Baulive, Pcworld dergisi forumu, Mitsubishi Club Turkey'de forum yöneticiliği yaptım. Şimdi burada forum yöneticiliği, ve yazarlık yapmaktayım. Resturant otomasyonları sektöründe test mühendisi olarak çalışmaktayım.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla