Haberler

Toyota Camry ve Avalon’a TRD Baharatı ekledi

Ekleyen Vedat Özgürel

Toyota Kuzey Amerika pazarı için Camry ve Avalon modellerine TRD versiyonu ekleyeceğini duyurdu ve bizce güzel duruyor.

Amerikan yollarına uygun süspansiyonlarıyla ikisi de çok yüksek dururken TRD body kit parçalarıyla az da olsa yere yakınlaştırılan iki modelde kırmızı şeritli parçalar ile ipuçlarını alabiliyoruz. Motor tarafında herhangi bir performans artışı bilgisi şimdilik verilmedi.

Ön lip, arka difüzörler, yarış tipine benzer spoilerlar, kırmızı TRD etiketler ve TRD etiketli egzoz ucları ile sportif unsurlarla donatılan araçlara eşlik eden TRD jant ve arkasında gözüken kırmızı TRD fren kaliperleri ile standart olmadıkları bariz belli olan Camry ve Avalon’da şimdilik gördüklerimiz bunlarla sınırlı.

İç kısımda ise siyah ve kırmızı ile değiştirilen trimlerle sportiflik vurgulanırken sportif koltukları ile standart modele göre virajlarda ön yolcu ve sürücü daha az savrulacak.

Editör Hakkında

Vedat Özgürel

1985'in Martında doğdum, Üniversite'yi Balıkesir'de Makine Mühendisliği olarak okudum, forumlara üniversiteden önce bulaştım, Bauforumu, Baulive, Pcworld dergisi forumu, Mitsubishi Club Turkey'de forum yöneticiliği yaptım. Şimdi burada forum yöneticiliği, ve yazarlık yapmaktayım. Resturant otomasyonları sektöründe test mühendisi olarak çalışmaktayım.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla