Haberler

Lexus Film Yıldızlarıyla Kırmızı Halıya Damgasını Vurdu

Sadece bir otomobil üreticisi değil aynı zamanda bir yaşam tarzı markası olan Lexus, bu yıl bir kez daha Venedik Uluslararası Film Festivali’nin sponsoru oldu. 76. Venedik Film Festivali’ne her yıl olduğu gibi birçok film yıldızı katıldı ve Lexus ise kusursuz işçiliğe sahip otomobilleriyle bu yıldızları ağırladı.

Venedik Film Festivali’nde 35 araçlık filosuyla organizasyonun adeta yıldızı olan Lexus, burada Lexus LS, Lexus ES, Lexus RX ve Lexus UX modelleriyle yer aldı.

Lexus’un VIP konuklarının arasında Brad Pitt, Scarlett Johansson, Jude Law, John Malkovich, Adam Driver, Penelope Cruz, Monica Bellucci, Laura Dern, Mel B, Juliette Binoche, Stacy Martin ve Catherine Deneuvgibi ünlü isimler vardı.

Bir Yaşam Tarzı markası olan Lexus, Venedik Film Festival ve Lexus Tasarım Ödülleri gibi birçok sanatsal faaliyeti destekleyerek farklı bir konumda olduğunu gösterirken, ortaya koyduğu ürünlerle de müşterilerine eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Lexus’un detaylara verdiği önem ve üstün kalitesi de, tüm dünyanın yakından takip ettiği Venedik Uluslararası Film Festivali’nde bir kez daha takdir gördü.

Editör Hakkında

Vedat Özgürel

1985'in Martında doğdum, Üniversite'yi Balıkesir'de Makine Mühendisliği olarak okudum, forumlara üniversiteden önce bulaştım, Bauforumu, Baulive, Pcworld dergisi forumu, Mitsubishi Club Turkey'de forum yöneticiliği yaptım. Şimdi burada forum yöneticiliği, ve yazarlık yapmaktayım. Resturant otomasyonları sektöründe test mühendisi olarak çalışmaktayım.

Araç çubuğuna atla