Haberler Mitsubishi

Mitsubishi SpaceStar Sessiz Sedasız Makyajlı Haliyle Satışa Sunuldu

Ekleyen Vedat Özgürel

En son konkardato ilan eden Temsa’nın distribütörlüğünü yapmış olduğu Mitsubishi B segmenti temsilcisi Eclipse Cross ve ASX’te de kullanılan X formlu ön yüze kavuştu.

Şehrin yıldızı sloganıyla özellikle Corona-Covid19 sebebiyle üretimin ve satışın durma noktasına geldiği bir dönemde satışa sunulmuş olması neticesinde acil otomobil ihtiyacı olan kişilerin taleplerine erişebilir hale getirebilir hale gelen Temsa tek donanım olan Intense CVT ile 127900TL anahtar teslim fiyatıyla satışa sunuldu.

Makyajla beraber 7″ multimedya ekranı ile Apple Carplay ve Android Auto desteği sunarak kokpitine bir güncelleme getirilmiş olmasıyla birlikte güncel bir araç olmamasını yaya güvenliği, çarpışma önleme sistemi ve kör nokta uyarı sistemi olmamasından anlayabiliyoruz.

Bunlara rağmen; ABS & EBD BA (Fren destek sistemi), HSA (Yokuş kalkış destek sistemi), ASC (Aktif denge kontrolü sistemi), BOS (Fren öncelik sistemi), ESS (Acil duruş sinyal sistemi), TPMS (Lastik basınç göstergesi), 6 havayastığı (ön, yan ve perde), Işıklı ve sesli emniyet kemeri uyarısı, RISE (Güçlendirilmiş ve darbe emici gövde sistemi), 15” alüminyum alaşım jantlar ve 175 / 55 R15 lastikler, Gövde rengi elektrik kontrollü ve ısıtmalı yan aynalar, Gövde rengi kapı kolları, Stop lambalı arka tavan spoyleri, Lastik tamir kiti, Piano black direksiyon simidi, Piano black ve ışıklandırmalı vites bezeli Karbon desenli iç kapı trimleri, Deri direksiyon ve vites topuzu, Tam otomatik dijital klima, Otomatik yanan farlar, Yağmur sensörü Elektrik ve Yükseklik ayarlı direksiyon, ECO sürüş modu göstergesi, Cruise Control, Bluetooth USB girişi, 60:40 oranında yatırılabilen ikinci sıra koltuklar, LED tipi arka stop lambaları, Tampon üzerinde gündüz farları gibi öne çıkan donanımlar ile sunulmakla birlikte 4.9lt/100km kombine yakıt tüketimi ile cimriliğini konuşturuyor.

Donanım olarak 2. makyajla arasında xenon farların çıkartıldığı onun yerine Apple Carplay’in geldiği görülürken B segmenti bir araçtan bekleyeceğiniz üzere 4,6mt dönüş yarıçapı ile de ara sokaklarda kıvrak bir şekilde ilerlemeniz mümkün olacak.

Elmas beyazı, kum sarısı, metalik kırmızı, şiraz kırmızı, deniz mavisi, titanyum gri, yıldız grisi ve kosmos siyah olarak 8 farklı renk seçeneği ile sunulan Spacestar iç mekan olarak tek renk seçeneği ile ithal edilmektedir.

Editör Hakkında

Vedat Özgürel

1985'in Martında doğdum, Üniversite'yi Balıkesir'de Makine Mühendisliği olarak okudum, forumlara üniversiteden önce bulaştım, Bauforumu, Baulive, Pcworld dergisi forumu, Mitsubishi Club Turkey'de forum yöneticiliği yaptım. Şimdi burada forum yöneticiliği, ve yazarlık yapmaktayım. Resturant otomasyonları sektöründe test mühendisi olarak çalışmaktayım.

Yorum bırak

Araç çubuğuna atla